O sobie i Kancelarii

Od zawsze moje uznanie budzili ludzie, którzy swoją pasję łączyli z działalnością zawodową. Dziś, tworząc Szachogłuchowicz Warszawa I Łowicz I Trójmiasto to ja łączę jedno z drugim.

Poza tym, że jestem radcą prawnym, jestem również przedsiębiorcą, blogerem, ultramaratończykiem, a moją największą pasją jest muzyka.

Kilka lat w branży utwierdziło mnie w przekonaniu, że wcale nie muszę i nie chcę konkurować z innymi kancelariami działającymi na rynku, dlatego też Szachogłuchowicz Warszawa I Łowicz I Trójmiasto to zupełnie odmienne, alternatywne podejście do świadczenia pomocy prawnej.

Do wspólnej pracy w Kancelarii zaprosiłem swoich przyjaciół, specjalistów z różnych dziedzin prawa. Razem tworzymy zgrany zespół.

Jeśli jesteś zainteresowany świadczonymi przez nas usługami, poniży guzik przeniesie Cię do zakładki kontakt.

Zawodowo

Od początku kariery zawodowej, pracując dla towarzystw funduszy inwestycyjnych oraz instytucji sektora bankowego, związany jestem z rynkiem kapitałowym. Zaczynałem od tworzenia zastrzeżeń prawnych -tekstu pisanego małym drukiem zamieszczanego na końcu  materiałów marketingowych. Dziś, publikuję swoje artykuły na wielu portalach branżowych, zyskując duże grono czytelników. 

Swoje usługi świadczę również dla podmiotów z branży kreatywnej oraz przedsiębiorców z sektora IT. Obszary specjalizacji Kancelarii są obszarami mojej specjalizacji i zawodowych zainteresowań.

Duża część mojej codziennej pracy polega na tworzeniu projektów umów, statutów, regulaminów i procedur. Wiele czasu poświęcam również na negocjacje, reprezentując w nich swoich klientów.

Jestem członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. 

Poniższy guzik przeniesie Cię do mojego profilu na LinkedIn.

PISZĘ

UMOWY, REGULAMINY, POLITYKI, PROCEDURY, ZASTRZEŻENIA PRAWNE, OPINIE I MEMORANDA

NEGOCJUJĘ

W IMIENIU KLIENTÓW ZARÓWNO NA ETAPIE PRZED ZAWARCIEM UMOWY, JAK I W TRAKCIE JEJ WYKONYWANIA

WYSTĘPUJĘ PRZED SĄDAMI

ORAZ ORGANAMI POWOŁANYMI DO ALTERNATYWNEGO ROZSTRZYGANIA SPORÓW